Get Adobe Flash player

Provoz ŠD

Ranní družina

 

Pondělí až pátek: 6.00 - 7.45

 

Odpolední družina

 

Pondělí: 11.40 - 16.30

Úterý: 11.40 - 16.30

Středa: 11.40 - 16.00

Čtvrtek: 11.40 - 16.00

Pátek: 11.40 - 16.00

Logo modra

 

IMG_4388.JPGIII. oddělení

 

Na začátku června byl pro děti připraven Dětský den. Děti plnily různorodé úkoly a za odměnu dostali osvěžující nápoj, který přišel vhod po velmi slunečném odpoledni.

 

Naposledy jsme se v tomto roce vydali za kulturou, do kina Kosmos na animovaný film s názvem „Zpívej“, který zaznamenal velký úspěch u dětí. I letos se děti zúčastnily Olympiády tentokráte však trochu „netradiční“ – běh v gumácích s konvičkou v ruce, sjezd na skluzavce se lžící vody, hod na bowlingové kuželky. Olympiády se zúčastnily tři sportovní týmy: Čechy, Morava a Slezsko, všichni sportovci byli odměněni věcnými cenami.

 
Nezapomněli jsme se ani rozloučit s rodiči a uspořádali závěrečné odpoledne pro rodiče s dětmi, protože nám tento den příliš nepřálo počasí, přesunuli jsme se do tělocvičny. Zde rodiny plnili různorodé zábavné úkoly na stanovištích. Druhá část odpoledne se již odehrála na zahradě, kde jsme si společně pochutnali na grilovaných špekáčcích, povídali si a poté se rozloučili s uplynulým rokem.

 

Rovněž v družině jsme zhodnotili činnosti uplynulého roku, zavzpomínali, vyhodnotili celoroční soutěž „ Každý měsíc v jiném světě“, předali ceny, popřáli si krásné prázdniny a rozloučili se.

 

II. oddělení

 

Červen byl v družince nabitý událostmi. Hned na začátku to byla oslava Dne dětí. Nechyběla ani družinová olympiáda, kde nám sice moc nepřálo počasí, ale i tak si děti užily zajímavé disciplíny. V Bijásku jsme měli možnost podívat se na film Zpívej. Dětem se hodně líbil a za mě – asi nejlepší film letošní sezóny.

 

Taky jsme se vyřádili na posledním Odpoledni s rodiči, kde jsme soutěžili v tělocvičně a pak si na zahradě na grilu připravili špekáčky. Zahrada je místo, které jsme si mohli opravdu v tomto měsíci užít, kromě toho týdne, kdy byla olympiáda. Takže skateboardy, míče, florbalky, průlezky, to vše si děti mohly užívat.  Dočetli jsme i desátou knihu tohoto roku. Byla to kniha manželů Munkových s názvem Štaflík a Špagetka.

 

A protože se blíží prázdniny, bylo třeba vyhodnotit celoroční družinovou hru Rok se sovičkou. Odměnu dostal každý z družinky. Jen ti, co se nebáli a účastnili se všech úkolů spojených s touto roční hrou, dostali těch odměn trochu více. Teď už zbývá rozebrat si domů obrázky a výrobky, které jsme během roku vytvářeli, pěkně uklidit hernu, urovnat stolní hry, roztřídit stavebnice a kostky a družinka může hezky odpočívat, aby zase v září přivítala další děti, které v ní budou, doufám, opět šťastné.

 

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

ČERVEN

 

 

1.6.

 • Školní exkurze - Štramberk - 2. a 4. třída.

 
4.6.

 • Školní družina - zahrada u školy - Oslava „Mezinárodní den dětí“ - od 13:00 hodin.

 
5.6.

 • ZŠ P. Bezruče - Budu prvňáčkem - pro budoucí prvňáčky - od 15:00 hodin.

 
6. - 7.6.

 • Školní exkurze - Praha - 8. třída.

 
7.6.

 • Stadion Třinec - Sportovní akce „Atletický trojboj“ - 1.- 5. třída - od 8:00 - 12:00 hodin.

 
8.6.

 • DDM Třinec - Soutěž „Zachraň život“ - 8. třída - od 8:00 - 12:30 hodin.

 
11. - 15.6.

 • Školní družina - zahrada u školy - „Družinová olympiáda“ - od 13:00 hodin.

 
12.6.

 • ZŠ P. Bezruče - Konzultace pro zvané rodiče - 1.- 9. třída - od 15:00 - 16:00 hodin.

 
13.6.

 • Školní exkurze - Orlová - 1.A a 1.B.

 
14.6.

 • Stadion Třinec - „Dravci“ - 1.- 4. třída - od 9:00 - 10:00 hodin.
 • Školní exkurze - Ostrava - 7.A a 7.B.
 • Školní družina - zahrada u školy - „Odpoledne s rodiči“ - od 16:00 hodin.

 
19.6.

 • Kino Kosmos - Školní družina - Bijásek „ Zpívej“ - od 14:00 hodin.


20. - 22.6.

 • Stadion Třinec - Sportovní akce „To dám“ - 6. - 9. třída - od 7:30 - 13:00 hodin.

 

21.6.

 • Dolní Lomná - Beskydka - Výhra v soutěži „Můj Werk“ - 7.A - od 8:00 - 18:00 hodin.

27.6.

 • MŠMT Praha, převzetí Evropské ceny jazyků Label

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.