Get Adobe Flash player

Provoz ŠD

Ranní družina

 

Pondělí až pátek: 6.00 - 7.45

 

Odpolední družina

 

Pondělí: 11.40 - 16.30

Úterý: 11.40 - 16.30

Středa: 11.40 - 16.00

Čtvrtek: 11.40 - 16.00

Pátek: 11.40 - 16.00

Logo modra

 

Jaký byl duben ve venkovce?

 

12.jpgV dubnu stejně jako každý předešlý měsíc jsme se věnovali čtení. 2.4. jsme si připomněli Den dětské knihy a děti si svou oblíbenou knihu do družinky přinesly. Z nich jsme si vybrali jednu ke společnému čtení. Byla to kniha Robinson Crusoe a dětem se moc líbila. Hodně času jsme trávili na zahradě, kde děti rády hrají florbal, jezdí na skateboardech a naplno využívají naše malé „lanové centrum“.

 

I přesto, že jsme teď hodně venku, stihly některé děti pomoci s výrobou dárečků k zápisu pro nastávající prvňáčky. Naši čápi měli úspěch. A protože se líbili i ostatním dětem ve venkovce, vytvořili jsme si je všichni. Čápy jsme nechtěli nechat hladové, a tak jsme jim vyrobili i malé žabky. K jaru také patří slunéčka sedmitečná. Někteří jimi družinku vyzdobili. V Týdnu Země jsme si povídali o naší planetě, soutěžili jsme ve skupinkách v soutěži Riskuj a „vyzkoušeli“ jsme si i recyklaci v praxi. Z věcí, které už splnily svůj úkol a byly připraveny k vyhození, děti vytvořily veselé roboty. Pokračovalo se ve sbírání superschopností, hráli jsme Kytičky a Bingo a taky jsme si užili Bijásku. Film Emoji ve filmu byl , stejně jako celý duben, opravdu prima.

 

I. oddělení

 

Krásný měsíc plný sluníčka máme za sebou a těšíme se na ten květnový. V tento měsíc jsme začali chodit na školní zahradu, kde se potkáváme s kamarády z dalších oddělení. Nejvíce se děti těší na floorbal a nové průlezky. Ale samozřejmě, že nechodíme jenom ven, ale i tento měsíc jsme vytvořili mnoho pěkných výrobků. Nejdříve jsme pomáhali s výrobou malých dárečků pro budoucí prvňáčky. A jelikož se tužkovníky dětem moc líbily, tak si je vyrobily děti i domů.

 

Pracovali jsme také ve skupinách a malovali barevné velké ptáky, kteří nám zdobí šatny. I na čarodějnice jsme nezapomněli a hned jsme si vyrobily dvě. Tento měsíc jsme měli i dvě větší akce. Ta první byla s rodiči na bowlingu, kde se nás sešlo opravdu moc a ta druhá a možná pro některé děti ještě větší, bylo nocování v družince. Jako každý měsíc proběhlo filmové představení, které se dětem moc líbilo.

 

Comments are now closed for this entry

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

Říjen

 

5.10.

 • ZŠ P. Bezruče - „Evropský den jazyků“ - 1.- 9. třída - od 8:00 hodin.

10.10.

 • DDM Třinec - „Fusion“ hudební představení - 8. a 9. třída - od 10:30 hodin.

11.10.

 • Česká spořitelna  - „Exkurze do České spořitelny“ -  5.třída - od 9:00-11:00 hodin.

16.-17.10.

 • ZŠ P. Bezruče - „Se světluškou v tělocvičně“ - 1.-5. třída - 8:00 - 12:00 hodin.

18.10.

 • Knihovna Třinec - „Vynálezy“  - knihovnická lekce - 4.A - od 11:15 hodin.
 • Muzeum Třinec "Zvířata a jejich děti" - 4.B - od 8:15 hodin.

19.10.

 • ZŠ P. Bezruče - „Veverka a její přátelé“ - knihovnická lekce - 3.třída - od 11:00 hodin.

18. - 20.10

 • Národní konference ERASMUS+/eTwinning v Plzni - převzetí národní ceny za projekt Secret Agent 007

 

21.10.

 • Školní družina - Chata Studeničné-Odpoledne s rodiči-výlet na chatu Studeničné - od 8:00 hod

24.10.

 • Školní družina - Kino Kosmos - Bijásek - „Vilík:rychle a vesele“ - od 14:00 - 15:40 hodin.

25.10.

 • Knihovna Třinec - „Kdo je za monitorem?“ - knihovnická lekce - 5. třída - od 8:15 - 9:30 hodin.

31.10.

 • Knihovna Třinec - „Jak šel Ipsík do světa“ - knihovnická lekce - 2.B - od 11:15 - 12:30 hodin.

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.