Get Adobe Flash player

Provoz ŠD

Ranní družina

 

Pondělí až pátek: 6.00 - 7.45

 

Odpolední družina

 

Pondělí: 11.40 - 16.30

Úterý: 11.40 - 16.30

Středa: 11.40 - 16.00

Čtvrtek: 11.40 - 16.00

Pátek: 11.40 - 16.00

Logo modra

 

III. oddělení

 

A začalo nám to i v družince. Po prázdninách jsme se hned pustili všichni do práce. Seznámili jsme se s celoroční družinkovou hrou. Jmenuje se Rok se sovičkou. Ta nám bude předkládat úkoly a soutěže.

A protože neměla jméno, její první úkol pro nás bylo, vybrat to nejkrásnější. Vybrali jsme jméno Rozárka. Seznámila nás se všemi úkoly. Vyrobili jsme si družinkovou narozeninovou nástěnku. Taky jsem se seznámili s pravidly a některé děti zvládly i dobrovolný úkol na září. Tentokrát to byla krátká básnička o sovách. Netvořili jsme jen narozeninovou nástěnku, ale spoustu dalších krásných věcí. Např. jsme nakreslili vzpomínku na prázdniny, vyrobili jsme si vlastní sovičku z papíru, ježka, podzimní strom a barevné holiny v kaluži. Hodně jsme si hráli s legem a kostkami, vyráběli jsme roboty a taky jsme tvořili města. Pokud počasí dovolilo, chodili jsme na zahradu, kde kluci hrají florbal, jezdí se na skateboardech a hlavně se sbírají ořechy.

 

I. oddělení

 

A první měsíc školy máme za sebou. První měsíc byl ve znamení seznamování. Seznamování se školou a s novými kamarády. S dětmi se každý den setkáváme v kruhu, kde jsme si na začátku měsíce řekli, co nás celý rok čeká. A že toho bude dost. Bude to kouzelný rok plný pohádek, kdy na konci si každý domů odnese vlastní pohádkovou knížku, kterou si sám bude ilustrovat. V kruhu si také povídáme o zážitcích z víkendu, čteme si a povídáme.

 

Vytvořili jsme několik krásných věcí. Vyráběli jsme cirkusové klauny, draky z kostek stavebnice i malované na papír.Tento měsíc jsme byli v kině na pohádku, která se dětem moc líbila. Měli jsme jablíčkový den. Děti si pomocí trhací techniky vyrobily hezký obrázek jablíčka na ledničku. To všechno jsme zažili v září a věřím, že v říjnu toho bude ještě více.

 

II, oddělení

 

Prázdniny skončily a my jsme se plnými silami pustili do družinové činnosti. Děti si vzájemně povídaly o zážitcích z prázdnin, seznamovali se, ale také byli poučeni o bezpečnosti ve školní družině, řádu, pravidlech atd. Letos se děti ocitnou „každý měsíc v jiném světě“, což je také název celoroční družinové hry, která bude nejen zábavná, ale také velmi poučná. Každý měsíc bude věnován jedné zemi, o které se děti dozvědí spoustu zajímavostí, naučí se pár slov či vět, budou si vést své cestovatelské deníky a prožijí akci, která je pro tuto zemi typická.

 

Kromě celoroční hry, jsme nav&scaro n;t&iacu te;vili kino Kosmos a shlédli animovaný film „Tajný život mazlíčků“. Když počasí přálo sportovali jsme na školní zahradě, výtvarně tvořili, četli, hráli různorodé hry, nechyběla ani akce s názvem „Jablíčkový den“- při kterém si děti vyráběli vitamínové ježky z jablek a hroznového vína.

 

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

ČERVEN

 

 

1.6.

 • Školní exkurze - Štramberk - 2. a 4. třída.

 
4.6.

 • Školní družina - zahrada u školy - Oslava „Mezinárodní den dětí“ - od 13:00 hodin.

 
5.6.

 • ZŠ P. Bezruče - Budu prvňáčkem - pro budoucí prvňáčky - od 15:00 hodin.

 
6. - 7.6.

 • Školní exkurze - Praha - 8. třída.

 
7.6.

 • Stadion Třinec - Sportovní akce „Atletický trojboj“ - 1.- 5. třída - od 8:00 - 12:00 hodin.

 
8.6.

 • DDM Třinec - Soutěž „Zachraň život“ - 8. třída - od 8:00 - 12:30 hodin.

 
11. - 15.6.

 • Školní družina - zahrada u školy - „Družinová olympiáda“ - od 13:00 hodin.

 
12.6.

 • ZŠ P. Bezruče - Konzultace pro zvané rodiče - 1.- 9. třída - od 15:00 - 16:00 hodin.

 
13.6.

 • Školní exkurze - Orlová - 1.A a 1.B.

 
14.6.

 • Stadion Třinec - „Dravci“ - 1.- 4. třída - od 9:00 - 10:00 hodin.
 • Školní exkurze - Ostrava - 7.A a 7.B.
 • Školní družina - zahrada u školy - „Odpoledne s rodiči“ - od 16:00 hodin.

 
19.6.

 • Kino Kosmos - Školní družina - Bijásek „ Zpívej“ - od 14:00 hodin.


20. - 22.6.

 • Stadion Třinec - Sportovní akce „To dám“ - 6. - 9. třída - od 7:30 - 13:00 hodin.

 

21.6.

 • Dolní Lomná - Beskydka - Výhra v soutěži „Můj Werk“ - 7.A - od 8:00 - 18:00 hodin.

27.6.

 • MŠMT Praha, převzetí Evropské ceny jazyků Label

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.