Get Adobe Flash player

Provoz ŠD

Ranní družina

 

Pondělí až pátek: 6.00 - 7.45

 

Odpolední družina

 

Pondělí: 11.40 - 16.30

Úterý: 11.40 - 16.30

Středa: 11.40 - 16.00

Čtvrtek: 11.40 - 16.00

Pátek: 11.40 - 16.00

Logo modra

 

III. oddělení

 

A začalo nám to i v družince. Po prázdninách jsme se hned pustili všichni do práce. Seznámili jsme se s celoroční družinkovou hrou. Jmenuje se Rok se sovičkou. Ta nám bude předkládat úkoly a soutěže.

A protože neměla jméno, její první úkol pro nás bylo, vybrat to nejkrásnější. Vybrali jsme jméno Rozárka. Seznámila nás se všemi úkoly. Vyrobili jsme si družinkovou narozeninovou nástěnku. Taky jsem se seznámili s pravidly a některé děti zvládly i dobrovolný úkol na září. Tentokrát to byla krátká básnička o sovách. Netvořili jsme jen narozeninovou nástěnku, ale spoustu dalších krásných věcí. Např. jsme nakreslili vzpomínku na prázdniny, vyrobili jsme si vlastní sovičku z papíru, ježka, podzimní strom a barevné holiny v kaluži. Hodně jsme si hráli s legem a kostkami, vyráběli jsme roboty a taky jsme tvořili města. Pokud počasí dovolilo, chodili jsme na zahradu, kde kluci hrají florbal, jezdí se na skateboardech a hlavně se sbírají ořechy.

 

I. oddělení

 

A první měsíc školy máme za sebou. První měsíc byl ve znamení seznamování. Seznamování se školou a s novými kamarády. S dětmi se každý den setkáváme v kruhu, kde jsme si na začátku měsíce řekli, co nás celý rok čeká. A že toho bude dost. Bude to kouzelný rok plný pohádek, kdy na konci si každý domů odnese vlastní pohádkovou knížku, kterou si sám bude ilustrovat. V kruhu si také povídáme o zážitcích z víkendu, čteme si a povídáme.

 

Vytvořili jsme několik krásných věcí. Vyráběli jsme cirkusové klauny, draky z kostek stavebnice i malované na papír.Tento měsíc jsme byli v kině na pohádku, která se dětem moc líbila. Měli jsme jablíčkový den. Děti si pomocí trhací techniky vyrobily hezký obrázek jablíčka na ledničku. To všechno jsme zažili v září a věřím, že v říjnu toho bude ještě více.

 

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

ŘÍJEN

 

4.10.

 • Školní družina - Můj mazlíček.

5.10.

 • Beskydský Azimut - I. stupeň.

10.10.

 • Městská Knihovna - „Poprvé v knihovně s Kamilem“ - 1.A - od 11:00 hodin.

12.10.

 • Městská knihovna - „Chytrý jako rádio“ - 5. třída - od 8:00 hodin.

13.10.

 • Městská knihovna - „Svět fantazie“ - 4. třída - od 8:15 hodin.

17.10.

 • Městská knihovna - „Poprvé v knihovně s Kamilem“ - 1.B - od 11:00 hodin.
 • Školní družina - Bijásek - „Mamutí drcnutí“ - od 14:00 hodin.
 • Školní kolo v SUDOKU - celá škola (zájemci) - ve 13:30 hodin.

19.10.

 • Městská knihovna - „Myslím tedy jsem“ - 3.A - od 11:15 hodin.

20.10.

 • Městská knihovna - „Jak šel lpsík do světa“ - 2.třída - od 10:15 hodin.

24.10.

 • Městská knihovna - „Myslím tedy jsem“ - 3.B - od 10:15 hodin.

25.10.

 • Školní exkurze - Planetárium Ostrava - 5. třída.
 • Školní exkurze - Ursus Lomná - 4. třída.
 • Školní družina - Odpoledne s rodiči - od 16:00 hodin.

30.10.

 • Beseda o silničním provozu - 1.A - od 9:00 hodin.

 

 

 

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.