Get Adobe Flash player

naše nabídka

 • škola rodinného typu s příjemným prostředím
 • moderně vybavené učebny (interaktivní tabule, nová pc učebna)
 • kvalifikovaní pedagogové, kteří své hodiny vedou přitažlivou a moderní formou
 • nulová anonymita a individiální přístup k žákům
 • tělesně postiženým žákům výuku v plném rozsahu
 • úzká spolupráce s rodiči a pomocná ruka při řešení problémů
 • široká paleta zájmových kroužků (sportovní, pěvecké, jazykové, hudební, náboženské)
 • výhodná poloha v blízkosti Domu dětí, kde mají žáci zajištěný rychlý a bezpečný přechod k jejich mimoškolním aktivitám

Přihlašte se

Logo modra

 

 WP_20180606_008.jpg

Tak už jsme se konečně dočkali. 6. června žáci osmé třídy nastoupili (v doprovodu dvou pedagogů) o půl páté na Regiojet a hurá do Prahy. Cesta ubíhala příjemně a my jsme přemýšleli, co nás čeká. Některé děti jely do hlavního města poprvé, a proto jsme toho měli hodně naplánováno.


Počáteční nadšení opadlo, když jsme zjistili, že si někdo zapomněl celý batoh v metru, i s cenným obsahem uvnitř. Vše je ztraceno! To by ale nebyla naše skvělá paní učitelka Hvozdovičová, kdyby nezorganizovala záchrannou akci. A tak včasným zásahem zachránila nejen batoh, ale i všem dobrou náladu.


Odložili jsme si věci na ubytovně a čekala nás světová unikátní výstava mumií, památky Prahy, výborné pralinky v Muzeu čokolády, kde jsme si naplnili břicha a měli sladko až za ušima, Petřín, rozhledna, obrazárna, sprcha v penzionu Akat a večerní procházka rozzářeným městem podél Vltavy.


Ve čtvrtek jsme měli na programu Muzeum smyslů – mít hlavu na talíři, ležet na hřebíkách, skládat hlavolamy, procházet se točitým bubnem atd. - to vše nás hodně pobavilo. Druhý den už se dětem moc šlapat nechtělo, ale v plné polní přešly trasu od Václavského náměstí, oklikou kolem Národního divadla, přes Karlův most až na Hrad. Být v Praze a neprohlédnout si Pražský hrad, Chrám svatého Víta a další skvosty naší historie by byla věčná škoda.

 

A tak sice znaveni, ale plni zážitků, jsme nakoupili dárečky a drobnosti v Palladiu a jeli domů. Doufáme, že se výlet osmákům líbil a my jsme rádi, že jsme se živí a zdraví vrátili nazpět do Třince.

 

WP_20180606_008.jpgWP_20180606_012.jpg

 

Comments are now closed for this entry

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

Září

 

6.9.

 • ZŠ P. Bezruče - Třídní schůzky - 1.třída, 6.A a 6.B - od 15:30 hodin.

14.9.

 

 • Výstava drobného zvířectva, 4.A a 5. třída - od 10:00 - 12:00 hodin.

18.9.

 • Školní družina - „Jablíčkový den“ - od 12:00 hodin.

19.9.

 • Stadion STARS - Azimut - 1. stupeň - od 9:00 - 12:00 hodin.
 • Kino Kosmos - Školní družina - Bijásek „Neuvěřitelný příběh“ - od 14:00 hodin.

19. - 20.9.

 • Nýdek Hluchová - Adaptační kurz 6. tříd - 6.A a 6.B.

26.9.

 • ZŠ P. Bezruče - Den jazyků - 1. a 2. stupeň - od 8:00 - 12:35 hodin.

 

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.