Get Adobe Flash player

naše nabídka

 • škola rodinného typu s příjemným prostředím
 • moderně vybavené učebny (interaktivní tabule, nová pc učebna)
 • kvalifikovaní pedagogové, kteří své hodiny vedou přitažlivou a moderní formou
 • nulová anonymita a individiální přístup k žákům
 • tělesně postiženým žákům výuku v plném rozsahu
 • úzká spolupráce s rodiči a pomocná ruka při řešení problémů
 • široká paleta zájmových kroužků (sportovní, pěvecké, jazykové, hudební, náboženské)
 • výhodná poloha v blízkosti Domu dětí, kde mají žáci zajištěný rychlý a bezpečný přechod k jejich mimoškolním aktivitám

Přihlašte se

Logo modra

 

Dne 7. 6. 2018 jsme se s vybranými žáky prvního stupně zúčastnili atletické soutěže trojboj. Na stadion jsme dorazili s předstihem, děti se šly rozběhat a udělali si krátkou rozcvičku. Poté nás čekal nástup, kdy děti byly seznámeny, v jakých disciplínách budou soutěžit. Čekal je běh na 50 metrů, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Po hlasitém pozdravu se rozešly na svá stanoviště a soutěž mohla začít.

 

 

Pro některé to byla premiéra. Ze začátku byly trochu nervózní, ale po prvním pokusu je nervozita přešla a soutěž si užívaly naplno. Některým se dařilo více, některým méně, ale všichni se snažili vydat ze sebe to nejlepší. Průběžně sledovaly, jak se jim v jednotlivých disciplínách dařilo a už nervózně vyhlížely výsledky.

 

Vyhlášení přišlo brzy a děti s napětím čekaly, jak vlastně dopadly. Nejdříve byli vyhlášeni jednotlivci po třídách a poté celkové umístění škol. Naší škole se dařilo velmi dobře a posbírali jsme spoustu diplomů. Skvěle se dařilo Nele Pospíšilové ze třetí třídy, která posbírala za všechny tři disciplíny krásné 1. místo a celkově se za třetí třídu umístila první. V páté třídě se dařilo Lauře Gazdíkové, která si dlouhým skokem 4,11m doslova doskočila pro 1. místo. Aby to nezůstalo jen na holkách, tak i Matějovi Hrabcovi z páté třídy se povedlo hodit kriketovým míčkem krásných 42,42m, čím se řadil mezi nejlepší a 1. místo si zaslouženě vyházel. Na všechny děti se diplomy bohužel nedostaly, ale smutnit nemusí, každý z nich vydal ze sebe to nejlepší a důležité je, že si soutěž užily naplno.

Comments are now closed for this entry

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

Září

 

6.9.

 • ZŠ P. Bezruče - Třídní schůzky - 1.třída, 6.A a 6.B - od 15:30 hodin.

14.9.

 

 • Výstava drobného zvířectva, 4.A a 5. třída - od 10:00 - 12:00 hodin.

18.9.

 • Školní družina - „Jablíčkový den“ - od 12:00 hodin.

19.9.

 • Stadion STARS - Azimut - 1. stupeň - od 9:00 - 12:00 hodin.
 • Kino Kosmos - Školní družina - Bijásek „Neuvěřitelný příběh“ - od 14:00 hodin.

19. - 20.9.

 • Nýdek Hluchová - Adaptační kurz 6. tříd - 6.A a 6.B.

26.9.

 • ZŠ P. Bezruče - Den jazyků - 1. a 2. stupeň - od 8:00 - 12:35 hodin.

 

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.