Get Adobe Flash player

naše nabídka

 • škola rodinného typu s příjemným prostředím
 • moderně vybavené učebny (interaktivní tabule, nová pc učebna)
 • kvalifikovaní pedagogové, kteří své hodiny vedou přitažlivou a moderní formou
 • nulová anonymita a individiální přístup k žákům
 • tělesně postiženým žákům výuku v plném rozsahu
 • úzká spolupráce s rodiči a pomocná ruka při řešení problémů
 • široká paleta zájmových kroužků (sportovní, pěvecké, jazykové, hudební, náboženské)
 • výhodná poloha v blízkosti Domu dětí, kde mají žáci zajištěný rychlý a bezpečný přechod k jejich mimoškolním aktivitám

Přihlašte se

Logo modra

 

florbal okrsek2017

6. 12. proběhlo okrskové kolo ve florbalu. Letos jsme chtěli zvrátit nepříznivou bilanci posledních let a bojovat o lepší umístění. Podařilo se. Řekněme však ale, že los k nám byl velmi milostivý. V naší skupině byli nasazení 2. ZŠ, 5. ZŠ, ZŠ Cirkevní a Gymnázium Třinec. Druhá "smrtící" skupina se skládala z 1. ZŠ, 4. ZŠ, 6. ZŠ a ZŠ Hnojník.

 

V základních skupinách se hrálo systémem každý s každým po dobu 10 minut. Zápas pískal kvalifikovaný rozhodčí z oboru (aktivní florbalový hráč mužů - Ossiko Třinec). Bylo zřejmé, že pokud chceme pomýšlet na semifinále, musíme do každého zápasu nastoupit na sto procent. Prvním soupeřem bylo Gymnázium Třinec. Chvílí našim klukům trvalo než se rozkoukali, proto nás soupeř držel v našem obranném pásmu. Dlouhým výhozem se však dostal k míčku Šimon Klimek a nekompromisně skóroval do šibenice, aniž dal brankáři jakoukoliv naději. O pár minut se však podařilo Gymnázium srovnat po vlastních chybách a pár sekund na to vedli 2:1. Naštěstí v posledních minutě zápasu se dostal do brejku Filip Mitrega a srovnal na konečných 2:2.

 

Druhých zápas jsme odehráli proti papírově slabšímu soupeři 5. ZŠ, i když zpočátku tomu průběh zápasu neodpovídal a soupeř nás v úvodu potrestal gólem do naší sítě. Naštěstí se kluci probrali a brzo Matěj Raszka srovnal a brzo ho napodobil i Partik Holec. V závěru zápasu se ještě jednou prosadil Matěj Raszka.

 

Klíčový zápas o postup ze skupiny jsme sehráli proti ZŠ Církevní. V něm nás podržel brankář Kristián Cichý. Nakonec jsme uválčili remízu 2:2.

 

Do semifinále jsme postupovali z druhého místa za Gymnáziem Třinec a našim soupeřem se stala 1. ZŠ, která nám vypsala stopku po čtyřech inkasovaných gólech do naší brány. Úroveň mužstva složena jenom z hokejistů byla opravdu nad naše síly a upřímně si přiznejme, byla o úroveň výš. Gymnázium Třinec nakonec prohrál svou semifinálovou bitvu se 4. ZŠ a my se opět setkali, tentokrát v boji o třetí a čtvrté místo. 

 

Do zápasu kluci dali opravdu vše a bojovali celým srdcem. Hned v úvodu jsme si vystřelili jednogólový náskok a ten jsme si drželi celých 22 minut. V posledních dvou minutách však přišel nečekaný obrat a byť jsme po vetšinu zapásu byli lepším týmem, obdrželi jsme tři rychlé góly a sen o bronzové medaili se rozplynul.

 

Nevěšme hlavy, rok se s rokem sejde, kluci nasbírají více zkušeností a není možné, že se na bednu konečně nedostanem. Všem hráčům děkuji za reprezentaci školy a vydařený turnaj.

 

Seznam hráčů: Klimek Šimon, Mašlár Jiří, Nowačkovski Samuel, Kotas Ondřej, Raszka Matěj, Cichý Kristián (brankář), Nowak Ondřej, Holec Patrik, Marosz Dominik, Mitrega Filip, Kostka Michal

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

PROSINEC

 

5.12.

 • Školní družina - Výtvarná soutěž „S čerty nejsou žerty“

6. 12.

 • Okrskové kolo ve florbalu - 6., 7. třída - Hala STARS

7.12.

 • Kouzelný Advent - vystoupení od 16:00 hod. (Vánoční jarmark - od 15:00 hodin).

                                                                                                         

8.12.

 • Muzeum Třinec - „Vánoce ve Slezsku“ - 3.B - od 11:00 hodin.

13.12.

 • Muzeum Třinec - „Vánoce ve Slezsku“ - 4. třída - od 9:00 hodin.
 • Městská knihovna - „Kdo je za monitorem“ - 5. třída - od 8:10 hodin.

18.12.

 • Divadlo Trisia - „Louskáček“ - 3.A, 3.B, 4. třída - od 10:00 hodin.

19.12.

 • Divadélko pro školy - „Písnička pro draka“ - 1.A,1.B,2.třída -tělocvična školy-od 8:00 hod.
 • Vánoční počítání - ve škole - 4.tř.- od 10:00-11:40 hod., 5.tř. - od 11:50 - 12:35 hod.
 • Školní družina - kino Kosmos - Bijásek „Mimi šéf“ - od 14:00 hodin.

20.12.

 • Hala Stars - Vánoční turnaj ředitelky školy - 2.stupeň - od 8:00 - 13:30 hodin.

21.12.

 • Kino Kosmos - „Po strništi bos“ - 2. stupeň - od 10:00 hodin.
 • Městská knihovna - „Přísloví“ - 3.B - od 9:30 hodin.

22.12.

 • Vánoční besídky ve třídách.

 

publicita web maly

 

op vk maly

Oběd pro děti

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.