Get Adobe Flash player

naše nabídka

 • škola rodinného typu s příjemným prostředím
 • moderně vybavené učebny (interaktivní tabule, nová pc učebna)
 • kvalifikovaní pedagogové, kteří své hodiny vedou přitažlivou a moderní formou
 • nulová anonymita a individiální přístup k žákům
 • tělesně postiženým žákům výuku v plném rozsahu
 • úzká spolupráce s rodiči a pomocná ruka při řešení problémů
 • široká paleta zájmových kroužků (sportovní, pěvecké, jazykové, hudební, náboženské)
 • výhodná poloha v blízkosti Domu dětí, kde mají žáci zajištěný rychlý a bezpečný přechod k jejich mimoškolním aktivitám

Logo modra

 

 
Před Vánoci se v Třinci setkalo 12 učitelů anlického jazyka v rámci projektu Let Us Speak. V pracovním týdnu od 14. do 18. prosince 2015 se společně školili v metodách výuky mluvení v angličtině a jeho hodnocení, plánovali další projektové aktivity a začali pracovat na systému zkoušení a hodnocení mluvené angličtiny pro běžné školy. Přednášky, organizačně zajištěné jazykovou školou Hello z Ostravy, zaměřené na výuku a hodnocení mluvení, pro ně připravili různí odborníci včetně Simona Gilla, školitele zkoušejících u Cambridgeských jazykových zkoušek. Dále se učitelé vzdělávali v metodě CLIL, tedy v integrování cizího jazyka do výuky ostatních školních předmětů.
 
Týden ale nebyl pouze studijní a pracovní, zahraniční hosté navštívili kromě ZŠ Petra Bezruče i Třinecké železárny, koncert, výstavu obrazů a poměřili se s českými učiteli v bowlingu. Osobní setkávání budou pokračovat, budou se jich ale účastnit již i žáci škol zapojených do projektu. V tomto a příštím roce proběhnou teambuildingová soustředění pro žáky postupně ve všech čtyřech zemích, organizována budou také další kratší pracovní setkání učitelů.
 
 
 

e-Strava

 

Přihlášení strávníka I Jídelníček
Kód zařízení:

Kód uživatele:

Heslo:

 

plán akcí

BŘEZEN

 

3.3.

 • Projekt „Zdravé zoubky“ - 1.A, 1.B - ve třídě , od 8:00 - 10:45 hodin.

8.3.

 • Městská knihovna - „Barevný svět“ - 2.B - od 8:15 hod.

9.3.

 • Školní družina - Odpoledne s rodiči-v tělocvičně školy - Zumba - od 16:00-17:00 hod.

14.3

 • Sbírka - Fond Sidus

17.3.

 • Městská knihovna - „Učitel národů“ - 4.tř. - od 8:00 hodin.
 • Muzeum - „Lékařství“ - 2.B - od 10:15 hodin.
 • Městská knihovna - „Barevný svět“ - 2.A - 10:15 hodin.

21.3.

 • Školní družina - Bijásek - Robinson Crusoe - Na ostrově zvířátek - od 14:00 hodin.

22.3.

 • Řemeslné hry - Kufr - 8.tř. - od 13:00 hodin.

31.3.

 • Uzavření školního kola Matematické olympiády - Z6, 7, 8

 

Let Us Speak

 

ZŠ Petra Bezruče a MŠ, Třinec, příspěvková organizace   |   Bezručova 418, 73961 Třinec

Tel: 558 993 010   |   fax: 558 993 011   |   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.